WAU 2022

Přehlídka dětských dobrodružných prezentací

WAU – přehlídka dobrodružných prezentací dětí a mládeže je součástí festivalu Rajbas, který se koná vždy třetí listopadový týden v Blansku. První ročník WAU proběhl v roce 2020.

WAU je určeno pro všechny děti a mládež od 6 do 20 let. 

Chodíš rád na výlety, vandruješ, sportuješ, cestuješ, baví tě pozorování přírody? S rodiči, sám, s kamarády nebo oddílem? WAU je tu právě pro tebe. 

Pro to, abychom zažili dobrodružství, není třeba dalekých cest ani exotických dovolených. Dobrodružství lze zažít třeba za humny. 

Těšíme se na všechny, kteří budou mít chuť přijít představit svou dobrodružnou prezentaci a třeba inspirovat ostatní. Můžete fotit i filmovat. Žádné dobrodružství není příliš malé, žádné místo obyčejné, tak neváhejte a pojďte do toho. 

Pro účast na přehlídce je třeba připravit prezentaci v délce 10-15 minut, kterou je nutné doprovázet vlastním živým komentářem. Prezentace může obsahovat fotografie i videa.

WAU je pro nás místem setkávání, sdílení a inspirace. Proto na WAU vždy oceníme všechny jeho aktivní účastníky. Přestože máme ceny pro všechny, součástí WAU je i porota. Úkolem odborné poroty je vybrat tři prezentace, které budou představeny přímo na Velkém sále festivalu Rajbas.

Již tradičním termínem WAU se stal 17. listopad s uzávěrkou přihlášek 7.11.  Přihlášení probíhá formou zaslání hotové prezentace přes formulář na webových stránkách festivalu Rajbas.

Přehlídka probíhá v prostorech Domu přírody Moravského krasu v Blansku na Skalním mlýně.

PŘIHLÁŠENÍ ONLINE